Кримінально-правовий захист бізнесу

Допомагаємо Вам в мінімізації ризиків кримінального переслідування бізнесу

white collar crime defence

В сучасних економічних, політичних і правових реаліях кримінально-правовий захист бізнесу є важливим елементом юридичного супроводу діяльності бізнесу. Правильна оцінка правомірності діяльності компаній і їх співробітників на всіх етапах, з моменту планування нового виду діяльності та до моменту ліквідації компанії, дозволяє уникнути ризиків перевірок або кримінально-правового переслідування.

Ведення бізнесу часто супроводжується всякого роду перевірками або розслідуваннями в рамках кримінального провадження. При перевірках завжди необхідно не просто приймати в них пасивну участь, а важливо займати активну позицію щодо захисту бізнесу і в деяких випадках навіть комунікувати з представниками громадськості, органів влади або правоохоронних органів. При розслідуваннях в рамках кримінального провадження бізнесу важливо мінімізувати всі негативні наслідки і не допускати помилок. Адже будь-яка допущена помилка може коштувати Вашому бізнесу репутації, фінансових втрат і порушення додаткових кримінальних проваджень.

Найчастіше компанії стикаються з необхідністю захищати своїх топ-менеджерів і акціонерів від кримінального переслідування прокуратурою, Національною поліцією, Службою безпеки України. Це може статися через допущені бізнесом помилки у звітності, активний розвиток компанії на ринку, частих публікацій в ЗМІ, співпраці з проблемними контрагентами або коли керівники і власники компаній порушують чинне законодавство, в результаті чого, виникають підстави кримінального переслідування цілого бізнесу.

Кримінальне переслідування бізнесу може супроводжуватися обшуками, допитами та стеженням не тільки за топ-менеджментом, але і за рядовими співробітниками. Є й ряд інших процесуальних дій, наприклад, накладення арешту на техніку або інші активи бізнесу, що повністю блокує будь-які бізнес активності та можливість продовжити ведення бізнесу після припинення розслідування. Всіх цих процесуальних дій можна уникнути шляхом ретельного вивчення обставин справи з метою використання всіх наявних можливостей правового захисту.

Тому, якщо кримінальна справа неминуча – Вам необхідно проконсультуватися з адвокатами з досвідом роботи і розумінням застосовних тонкощів законодавства.

Як ми можемо допомогти

Адвокати юридичної фірми Availawle консультують з різних аспектів застосування кримінального законодавства в сфері боротьби з економічними, податковими та службовими злочинами, допомагають оцінити і мінімізувати існуючі ризики і розробити внутрішні політики та процедури, які допомагають забезпечити дотримання вимог законодавства, нормативних документів, правил і положень наглядових і правоохоронних органів.

Ми надаємо
Проведення тренінгів з корпоративної безпеки
Супроводження обшуків
Підготовка відповідей на запити слідчих
Підготовка відповідей на адвокатські запити
Захист від тиску прокуратури
Оскарження рішень слідчого судді
Оскарження рішень слідчого та прокурора
Проведення адвокатських розслідувань
Стягнення збитків, завданих злочином