Нерухомість

Допомагаємо Вам в безпечному оформленні угод з нерухомості

real estate attorney

При купівлі або продажу нерухомості в Україні завжди складно спрогнозувати чи зможе інша сторона виконати свої зобов'язання. Саме тому важливо не просто підписати договір купівлі-продажу нерухомості, а перевірити всі необхідні дані і документи щоб максимально вберегти себе від непередбачених негативних ситуацій, які так часто трапляються на ринку нерухомості в Україні.

Процес купівлі нерухомості також залежить від правового статусу нерухомості, її «історії», чи зданий об'єкт в експлуатацію, суб'єкта володіння правом власності на нерухомість, судових тяжб навколо нерухомості і багатьох інших факторів. Є багато потенційних пасток, в тому числі ризик зв'язатися з шахраями, штрафні санкції державних органів у разі неправильного оформлення угоди і більш високі витрати на покупку нерухомості.

Проаналізувавши всі фактори комплексно - можна буде зробити висновок чи правомірна покупка нерухомості і які ризики можуть виникнути в майбутньому.

З огляду на це, для безпечної покупки нерухомості, звертатися до адвоката по нерухомості краще на ранніх етапах угоди. Це рішення може допомогти значно заощадити час і кошти.

Як ми можемо допомогти

Наші адвокати по нерухомості здатні розуміти ваші цілі, знаходити оптимальні рішення і супроводжувати проекти щодо купівлі-продажу і оренди нерухомості будь-якої складності.

Ми надаємо
Перевірка забудовника
Правовий аналіз договору з забудовником
Перевірка нерухомості на вторинному ринку
Супровід угоди з купівлі нерухомості
Супровід отримання права власності на нерухомість
Складання та аналіз договору оренди