Імміграція

Допомагаємо Вам у вирішенні імміграційних проблем

ImmigrationІмміграційні правила в нинішніх реаліях постійно змінюються. Незалежно від того, чи є ви іноземцем, бажаючим іммігрувати в Україну, іноземною або українською компанією, яка бажає працевлаштувати робітників-мігрантів, імплементація імміграційних правил і вимог може бути складним завданням.

Імміграція не означає просто переїзд з однієї країни в іншу. Це скоріше отримання всіх необхідних дозволів та документів, таких як віза, посвідка на проживання, податковий ідентифікаційний номер, щоб легалізувати ваше перебування в країні Імміграційне право також пов'язано з представництвом нерезидента в державних органах та визначенням проблемних питань по його оподаткуванню, працевлаштування та придбанню або оренді нерухомості.

Правильне рішення може допомогти значно заощадити час і кошти. Проте є багато потенційних пасток, в тому числі ризик зв'язатися з шахраями, штрафні санкції державних органів і більш високі витрати.

Як ми можемо допомогти

Наша команда здатна розуміти ваші цілі, знаходити оптимальні рішення і супроводжувати імміграційні проекти будь-якої складності.

 

Ми надаємо
Консультація по переїзду в Україну
Отримання посвідки на проживання в Україні
Продовження терміну перебування в Україні
Отримання візи
Відрядження в Україну
Купівля нерухомості чи землі

Blog