Вирішення спорів

Допомагаємо Вам у досягненні перемоги в судовому спорі

dispute resolutionЧинним законодавством України передбачена можливість звернення як фізичних, так і юридичних осіб до суду за захистом своїх прав, свобод та інтересів як в приватній сфері, так і при виконанні органами державної влади України своїх повноважень. Спори були і будуть завжди там, де є активи, які хочуть отримати, відібрати або повернути.

У зв'язку з частими змінами законодавства та регуляторних вимог виконавчих органів влади дуже легко допустити помилки, які суттєво вплинуть на можливість подальшого законного володіння активами. Саме тому краще всього здійснити аналіз матеріалів і підготовку необхідних процесуальних документів компетентними адвокатами. При цьому, важливо розуміти, що такий адвокат повинен бути не просто відмінним судовим спеціалістом, а й розбиратися в тонкощах Вашої проблеми. Адже саме хороший фахівець зможе розробити виграшну стратегію і розрахувати всі витрати (включаючи судові витрати) і як стягнути понесені витрати завчасно.

Саме тому при зверненні до суду найважливішим елементом в процесі Вашого захисту є грамотно підготовлені і правильно оформлені процесуальні документи. При цьому, необхідно не просто подати документи до суду і чекати його рішення, а й бути присутнім там особисто при розгляді Вашої справи. Участь в судовому засіданні – це основний етап отримання потрібного Вам результату і саме на цьому етапі виграшні справи можуть бути програні без належного супроводу адвокатом.

Тому, якщо судовий спір неминучий або вже почався Вам необхідно проконсультуватися з відповідними адвокатами з досвідом роботи і розумінням застосовних тонкощів законодавства.

Як ми можемо допомогти

Вирішення спору в суді адвокатами юридичної фірми Availawle здійснюється фахівцями, які мають досвід у розгляді судових справ і складається з всебічного аналізу Вашої ситуації, вибору оптимальних рішень, складання юридично грамотно оформлених документів, вироблення правової позиції для конкретної справи, професійного супроводу Вашої справи на всіх її етапах, а також реалізація інших процесуальних прав клієнта. При цьому, в разі своєчасного звернення до наших адвокатів на ранніх етапах - ми гарантуємо високі шанси на отримання потрібного Вам результату.

Ми надаємо
Досудове врегулювання спору і переговори
Спори з державними органами
Господарські спори з контрагентами
Спори з податковим та митним органами
Спори з партнерами по бізнесу або директорами
Спори по об'єктах нерухомості
Будівельні спори
Спори по стягненню заборгованості і штрафів
Спори щодо відшкодування збитків
Притягнення боржника до кримінальної відповідальності
Договірні спори
Спори, пов'язані з порушенням прав на об'єкти інтелектуальної власності
Захист ділової репутації
Розшук майна та грошових коштів боржника