Супровід бізнесу

Допомагаємо Вам у професійному веденні Вашого бізнесу

сопровождение бизнеса

За даними Світового банку Україна посіла 64-те місце в загальному заліку рейтингу Doing Business 2020. Це пов'язано з пом'якшенням вимог для експорту товарів і послуг, а також ефективним реформуванням молодих галузей бізнесу на внутрішньому ринку. Однією з ключових особливостей поліпшення бізнес клімату в Україні стала масова діджиталізація економіки - подавати запити державним органам, укладати договори і проводити реєстраційні дії тепер можна в електронній формі або онлайн.

Проте, ведення комерційної діяльності в Україні часто супроводжується ризиками, притаманними конкретній галузі бізнесу. На перший погляд може здатися, що для успішного ведення бізнесу досить вчасно подати фінансову звітність, але існує безліч особливостей, що залежать від правової форми бізнесу, статутних документів, побудови кадрового обліку, контрагентів, взятих бізнесом на себе зобов'язань і багатьох інших факторів.

При веденні бізнесу за межами України важливо приділяти належну увагу регуляторним правилам про уникнення подвійного оподаткування, податкових пільг, валютного контролю, оподаткування доходу, сертифікації товарів, тексту договорів з контрагентами, складання всіх політик - всі ці напрямки непосильно реалізувати одним штатним юристом. Більше того – при встановленні факту порушення правових норм компанією настає юридична відповідальність, яка часто є не тільки витратною, але і завжди супроводжується репутаційними ризиками.

У наш час для підвищення ефективності бізнесу необхідно покращувати його гнучкість, мобільність і економність. Передача юридичного супроводу бізнесу на аутсорс досвідченим адвокатам є одним з кроків для підвищення ефективності бізнесу.

Як ми можемо допомогти

Юридичний супровід бізнесу юридичною фірмою Availawle складається з повного супроводу як конкретних проектів на будь-якій стадії їх реалізації будь то аналіз юридичних ризиків у конкретній галузі при виході бізнесу на ринок або реєстрації компанії під конкретні цілі, так і повного юридичного супроводу бізнесу. При цьому, наші адвокати здатні прорахувати наперед потенційні ризики Вашого бізнесу, розуміти Ваші цілі, захищати Ваш бізнес, знаходити оптимальні рішення в патових ситуаціях будь-якої складності.

Ми надаємо
Перевірка контрагентів
Консультування зі створення бізнесу в Україні
Відкриття рахунків в іноземних банках
Реєстрація компанії за кордоном
Реєстрація представництв, іноземних компаній, дочірніх компаній
Консультація по перебуванню іноземця в Україні
Отримання візи для іноземних працівників
Отримання посвідки для іноземних працівників
Отримання дозволу на працевлаштування для іноземних працівників
Представництво нерезидента в державних органах
Розробка і впровадження політик і наказів для бізнесу
Складання та аналіз зовнішньоекономічних договорів
Супровід отримання ліцензій та дозволів
Супровід трудових спорів
Вичитування і складання договорів
Підготовка вимог і претензій
Юридичний супровід перевірок
Підготовка тендерної документації
Підготовка кадрової документації
Підготовка документації з охорони праці