Про компанію

Хто ми?

Українська юридична фірма Availawle – команда адвокатів, які надають юридичні послуги для фізичних осіб і бізнесу з питань будь-якої складності.
Основні наші компетенції – це вирішення проблем застосування вимог регуляторів, вирішення спорів, супровід перевірок, застосування законодавства з корпоративного права, оподаткування, фінансів, включаючи супровід унікальних галузей, таких як ІТ сектор, TMT, електронна комерція, FinTech, кіберспорт.

 

Ми спеціалізуємося в наступних практиках:

► Довгостроковий супровід ІТ-бізнесу.

Наші досягнення:
✓ створені з нуля 4 RnD центри ІT компаній та 10 ІT стартапів;
✓ супроводжено десятки ІT контрактів на ринках США, Азії та ЄС;
✓ організовано переїзд в Україну іноземного ІТ-персоналу;
✓ супроводжено отримання ліцензії на кріптопроект.

 

► Оперативний супровід проектів по імміграції в Україну.

Наші досягнення:
✓ супроводжено отримання необхідних документів для співробітників іноземного представництва в Україні;
✓ супроводжено проекти по легалізації перебування нерезидентів на території України.

 

► Кваліфікована перевірка нерухомості.

Наші досягнення:
✓ перевірено більше 80 об'єктів нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринках;
✓ супроводжено 24 угоди з купівлі-продажу нерухомості.

 

► Професійна реєстрація і супровід бізнесу.

Наші досягнення:
✓ створено 18 юридичних осіб зі сфер IT бізнесу, бізнесу з оренди нерухомості, онлайн торгівлі (e-commerce) разом з усією документацією;
✓ супроводжено перевірки Державної служби з питань праці;
✓ супроводжено десятки зовнішньо-економічних угод з мінімізацією ризиків Клієнтів.

 

► Правовий захист Клієнтів в кримінальному процесі.

Наші досягнення:
✓ повернуті активи семи ІТ компаній на загальну суму близько 2 млн. доларів США, що були конфісковані національною поліцією;
✓ реалізовано успішні тактики скасування підозр слідчого в кримінальнихпровадженнях;
✓ захист Клієнтів від підозр, оголошених Генеральною прокуратурою, Службою безпеки України, Національним антикорупційним бюро України, в особливо тяжких злочинах з громадським інтересом.

 

► Успішна судова практика.

Наші досягнення:
✓ виграно понад 100 складних спорів;
✓ представлено інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини (стягнуто 40 тис. євро в якості компенсації);
✓ захищено інтереси Клієнтів в комерційних спорах з державними органами (відшкодовано понад 100 млн. гривень в якості компенсації);
✓ скасовані штрафи, що наклададались на Клієнтів органами державного нагляду (в основному, Державною податковою службою, Державною службою з питань праці та Державною міграційною службою).

 

Наші переваги

Доступність

Наші адвокати завжди на зв'язку. Ми не пропадаємо після укладення договору і можемо відповідати на Ваші питання навіть вечорами і у вихідні – головне, щоб ми змогли Вам допомогти.

 

Конфіденційність

Про Ваше звернення до нас ніхто не дізнається, якщо Ви самі цього не захочете. Будь-яка інформація, передана нам в рамках надання наших послуг покривається адвокатською таємницею. Інформація та документи можуть втратити статус адвокатської таємниці тільки при отриманні Вашої згоди. Всі наші дані зберігаються на захищених серверах з обмеженим доступом.

 

Гнучкість

Надаючи першокласні юридичні послуги, ми виходимо із специфіки Вашої ситуації і наявності оптимальних засобів її вирішення. Ми самі не любимо нав'язування непотрібних послуг і участь в безрезультатних проектах.

 
Вартість послуг

За час 20-ти річної юридичної практики наші адвокати накопичили достатньо досвіду, щоб визначити ще на першій безкоштовної консультації чи реально вирішити Вашу проблему і як зменшити Ваші витрати. Ми працюємо як на умовах погодинної оплати в рамках проектів, де нелегко оцінити обсяг робіт, так і за фіксованою вартістю - в проектах, де Ви чітко визначаєте рівень отримуваних послуг.

 

Якість послуг

Ми гарантуємо досягнення результату, оціненого в рамках нашої першої зустрічі і прописуємо всі необхідні гарантії в договорі на надання юридичних послуг.